Parašyk mums

Jei turi naudingos informacijos, nori paklausti ar prisidėti prie iniciatyvos.Sveiki atvykę

Pristatome informacijos portalą LGBT* jaunimui, juos supantiems žmonėms ir emocinės paramos teikėjams. Mums rūpi, kad LGBT* jaunus žmones pasiektų kokybiška jiems reikalinga informacija ir emocinė parama, kad LGBT* jauni žmonės būtų išgirsti, o aplinkiniams būtų lengviau juos išgirsti.

Portale „išgirsti“ glaustai ir sistemingai pateikiame informaciją, galinčią dominti jaunus LGBT* žmones, taip pat jų šeimos narius, draugus, aplinkinius, mokytojus, psichologus ir emocinės paramos teikėjus, norinčius geriau suprasti problemas, su kuriomis susiduria LGBT* jaunimas.

LGBT* patirtys yra pernelyg įvairios, kad jas galėtų apimti vienas šaltinis, todėl portalas „išgirsti“ nepretenduoja pateikti visko, ką reikia ar verta žinoti čia vos užkabinamomis temomis. Veikiau tikimės, kad čia surinkta informacija pasitarnaus kaip įvadas, padėsiantis toliau domėtis tuo, kas rūpi.

Jeigu norite pasiūlyti temą ar tekstą, manote, kad praleidome LGBT* ir juos supantiems žmonėms svarbų klausimą, parašykite mums žinutę ir padėkite auginti portalą „išgirsti“.

Organizacija

„In corpore“ – erdvė socialiniam aktyvizmui. Visgi aktyvizmas mums – ne tik lygių teisių siekis. Mūsų iniciatyvos gimsta iš asmeninių patirčių ir pastebėjimų, kad politinė ir teisinė kova dažnai atrodo esanti už kasdienybės ribų. Nišos, kurias stengiamės užpildyti savo veikla, apima LGBT* kultūrą, emocinę savijautą, savitarpio supratimą.

Nesiekiame būti visos LGBT* bendruomenės balsu, tačiau kultūrinėmis ir socialinėmis iniciatyvomis kuriame saugias erdves, kuriose bendruomenė galėtų reikštis ir atrasti savo balsą, kurį išgirstų ir platesnė visuomenė.

Nors dauguma mūsų veiklų susijusios su LGBT* bendruomenės saviraiška, matomumu ir priėmimu, mums svarbu, kad jos nebūtų atsietos nuo platesnio žmogaus teisių, ekologijos konteksto.

Nuo 2004 metų „In corpore“ gyvuoja, nes matome prasmę, nes mums rūpi, nes mums įdomu daryti tai, ką darome. Aktyvizmas mums neatsiejamas nuo savanoriškumo, reiklumo sau ir atvirumo kitiems. Veikdami įsitikiname, kad to reikia ne tik mums, ir tuomet tyliai džiaugiamės savo mažomis didelėmis sėkmėmis.

Žmonės

Augustas Čičelis
Platforma
Alvyda Šinušaitė
Socialinė ir vaizdo erdvė, emocinė parama
Darius Matas
Socialinė ir vaizdo erdvė
Laura Varžgalytė
Portalas
Dominykas Vaitiekūnas
Socialinė ir vaizdo erdvė
Justė Puzinaitė
Portalas
Justinas Šuliokas
Portalas
Anton Karyuk
Portalas (anglų ir rusų k.)

Partneriai

Susisiekite

Asociacija „In corpore“

 

Adresas korespondencijai:
Pelesos g. 13–18, 02114 Vilnius

+370 684 12216
in@in-co.lt

facebook.com/isgirsti