Trūksta informacijos?

Parašyk mums, ko trūksta šiame puslapyje.Informacijos ir paramos grupė

Kviečiame į LGBT* vaikų turinčių tėvų informacijos ir paramos grupę.

Sužinojus ar numanant, kad vaikas ne heteroseksualus, tėvams dažnai kyla įvairiausių klausimų ir jausmų. Gali būti nepaprasta priimti savo dukrą ar sūnų, nelengva suprasti kylančius jausmus. Dažniausiai nėra su kuo aptarti nerimą keliančius klausimus.

Asociacija „In corpore“ ir VšĮ Įvairovės ir edukacijos namai kviečia į LGBT* vaikų turinčių tėvų informacijos ir paramos grupę. Užsiėmimų metu saugioje aplinkoje  galima dalintis mintimis, jausmais, pasitikėti vieniem kitais ir, svarbiausia, nebesijausti, kad tokioje situacijoje esate tik Jūs.

Grupę moderuoja psichologė Grytė Ruzgė. Dalyvių konfidencialumas garantuojamas. Nemokami užsiėmimai vyksta kartą per mėnesį Vilniuje, tačiau dalyvauti gali visos Lietuvos gyventojai.

Kviečiame registruotis, jei norite dalyvauti grupėje, ar tiesiog gauti daugiau informacijos kylančiais klausimais. Taip pat galite mums rašyti tevams@in-co.lt.

Atsiliepimai

Pagrindinis grupės tikslas yra vienas kitų palaikymas, dalijimasis kylančiais jausmais ir mintimis.

„Lankydama grupę aš padedu augti pati sau. Vien buvimas ir kalbėjimasis drauge su tokiais pat tėvais, kaip ir aš, mane sustiprina, palaiko. Mes kalbamės be baimės, nerimo, nepasitikėjimo. Čia juokiamės ir verkiame, džiaugiamės ir liūdime drauge. Čia tampame drąsesniais!“

„Eidama į pirmąjį grupės susitikimą tikėjausi pamatyti sugniuždytas, užsidariusias, išsigandusias moteris, o pamačiusi pagalvojau: „Dieve, kokios fainos šitos mamos!“ Mes visos panašaus amžiaus, protingos, švytinčiais veidais… Iš karto tapome artimos. Aišku, vienoms kalbėti sunkiau, kitoms lengviau, tačiau grupėje mūsų niekas nieko neverčia. Aš dėl savo vaiko gal ir prarasiu draugų, – laikas parodys, ar jie tikri, bet atradau naujų.“

Apie grupę žiniasklaidoje

Kontaktai

Grupės susitikimai vyksta Vilniaus centre. Prieš prisijungiant prie grupės norintys joje dalyvauti tėvai ar globėjai kviečiami susitikti individualiai.

Registruotis galite užpildydami šią formą arba rašydami el. p. tevams@in-co.lt. Taip pat šiuo el. paštu galite rašyti, jeigu turite klausimų ar norite pasidalinti savo mintimis dėl grupės veiklos.

Trūksta informacijos?

Susiję straipsniai