Trūksta informacijos?

Parašyk mums, ko trūksta šiame puslapyje.Psichologinės paramos grupė LGBT* patirčių turintiems žmonėms

LGBT* patirčių turinčius žmones kviečiame į psichologinės paramos grupę

Grupė skirta skirtingo amžiaus ir patirčių LGBT* žmonėms ir jų artimiesiems bei draugams.

Grupėje kuriame saugią aplinką, kur kiekvienas dalyvis gali dalintis savo išgyvenimais ir sunkumais, bandyti geriau juos suprasti, ieškoti atsakymų ir sprendimų, gauti kitų dalyvių palaikymą ir palaikyti kitus, per tai geriau pažinti save. Susitikimai gali būti ypač naudingi santykių klausimams nagrinėti.

Grupę veda Grytė Ruzgė ir Augustas Čičelis. Susitikimai vyksta kartą per savaitę (trečiadienio vakare) Vilniuje (Baltupiuose). Vieno susitikimo trukmė – 1,5 val., vieno susitikimo kaina – 10 eurų.

Norinčius dalyvauti arba gauti daugiau informacijos kviečiame rašyti el. p. grytei@gmail.com arba augustas@isgirsti.lt arba skambinti tel. 8 684 45604.

Daugiau apie mus

Grytė Ruzgė – psichologė, konsultuojanti individualiai ir vedanti psichologinės paramos grupes, veda mokymus ir rengia komentarus žiniasklaidoje LGBT* temomis, mokosi egzistencinės terapijos programoje, yra Lietuvos psichologų sąjungos narė.

Augustas Čičelis yra baigęs socialinio darbo ir lyčių studijų magistrantūros studijas, bazinių analitinės ir geštaltinės psichoterapijos įgūdžių mokymo programą, šiuo metu dirba „Jaunimo linijoje“ ir asociacijoje „In corpore“, veda mokymus ir konsultuoja individualiai.

Trūksta informacijos?

Susiję straipsniai