Informacijos ir paramos grupė

Kviečiame į LGBT+ artimųjų informacijos ir paramos grupę.

Sužinojus ar numanant, kad artimas žmogus ne heteroseksualus, dažnai kyla įvairiausių klausimų ir jausmų. Gali būti nepaprasta priimti savo artimąjį, dukrą ar sūnų, brolį ar seserį, nelengva suprasti kylančius jausmus. Dažniausiai nėra su kuo aptarti nerimą keliančius klausimus.

Kviečiame į LGBT+ vaikų turinčių tėvų ir kitų LGBT+ artimųjų informacijos ir paramos grupę. Susitikimų metu saugioje aplinkoje  galima dalintis mintimis, jausmais, pasitikėti vieniem kitais ir, svarbiausia, nebesijausti, kad tokioje situacijoje esate tik Jūs.

„išgirsti“ grupę koordinuoja ir moderuoja Augustas Čičelis, „In corpore“ vadovas, besimokantis psichoterapeutas ir socialinis darbuotojas, ir psichologė Grytė Ruzgė. Dalyvių konfidencialumas garantuojamas. Nemokami užsiėmimai vyksta kartą per mėnesį Vilniuje, tačiau dalyvauti gali visos Lietuvos gyventojai.

Kviečiame registruotis, jei norite dalyvauti grupėje ar tiesiog gauti daugiau informacijos kylančiais klausimais, el. p. parama@isgirsti.lt ar tel. 868412216.

© Anton Karyuk, antonkaryuk.com

Atsiliepimai

Pagrindinis grupės tikslas yra vienas kitų palaikymas, dalijimasis kylančiais jausmais ir mintimis.

„Lankydama grupę aš padedu augti pati sau. Vien buvimas ir kalbėjimasis drauge su tokiais pat tėvais, kaip ir aš, mane sustiprina, palaiko. Mes kalbamės be baimės, nerimo, nepasitikėjimo. Čia juokiamės ir verkiame, džiaugiamės ir liūdime drauge. Čia tampame drąsesniais!“

„Eidama į pirmąjį grupės susitikimą tikėjausi pamatyti sugniuždytas, užsidariusias, išsigandusias moteris, o pamačiusi pagalvojau: „Dieve, kokios fainos šitos mamos!“ Mes visos panašaus amžiaus, protingos, švytinčiais veidais… Iš karto tapome artimos. Aišku, vienoms kalbėti sunkiau, kitoms lengviau, tačiau grupėje mūsų niekas nieko neverčia. Aš dėl savo vaiko gal ir prarasiu draugų, – laikas parodys, ar jie tikri, bet atradau naujų.“

Apie grupę žiniasklaidoje

© Anton Karyuk, antonkaryuk.com

Kontaktai

Grupės susitikimai vyksta Vilniuje, Naujininkuose, arba virtualiai. Prieš prisijungiant prie grupės norintys joje dalyvauti artimieji kviečiami susitikti individualiai.

Registruotis galite rašydami el. p. parama@isgirsti.lt arba skambindami tel. 868412216. Taip pat galite rašyti arba skambinti, jeigu turite klausimų, norite pasidalinti savo mintimis dėl grupės veiklos ar ieškote individualios pagalbos.