Informacijos ir paramos grupė

Kviečiame į LGBT+ artimųjų informacijos ir paramos grupę.

Sužinojus ar numanant, kad artimas žmogus ne heteroseksualus ar translytis, dažnai kyla įvairiausių klausimų ir jausmų. Gali būti nepaprasta priimti savo artimąjį, dukrą ar sūnų, brolį ar seserį, nelengva suprasti kylančius jausmus. Dažniausiai nėra su kuo aptarti nerimą keliančius klausimus.

Kviečiame į LGBT+ vaikų turinčių tėvų ir kitų LGBT+ artimųjų informacijos ir paramos grupę. Susitikimų metu saugioje aplinkoje  galima dalintis mintimis, jausmais, pasitikėti vieniem kitais ir, svarbiausia, nebesijausti, kad tokioje situacijoje esate tik Jūs.

LGBT+ artimųjų grupės, kurią nuo 2015 metų vystė „išgirsti“, 2023 metais koordinavimą perdavėme iš jos išaugusiai organizacijai „Mamos už LGBTQ+ vaikus“. Nemokami virtualūs susitikimai vyksta kartą per mėnesį.

Kviečiame registruotis, jei norite dalyvauti grupėje ar tiesiog gauti daugiau informacijos kylančiais klausimais, el. p. mamosuzlgbtq@gmail.com.

Anton Karyuk piešinio fragmentas (visos teisės saugomos).

Atsiliepimai

Pagrindinis grupės tikslas yra vienas kitų palaikymas, dalijimasis kylančiais jausmais ir mintimis.

„Lankydama grupę aš padedu augti pati sau. Vien buvimas ir kalbėjimasis drauge su tokiais pat tėvais, kaip ir aš, mane sustiprina, palaiko. Mes kalbamės be baimės, nerimo, nepasitikėjimo. Čia juokiamės ir verkiame, džiaugiamės ir liūdime drauge. Čia tampame drąsesniais!“

„Eidama į pirmąjį grupės susitikimą tikėjausi pamatyti sugniuždytas, užsidariusias, išsigandusias moteris, o pamačiusi pagalvojau: „Dieve, kokios fainos šitos mamos!“ Mes visos panašaus amžiaus, protingos, švytinčiais veidais… Iš karto tapome artimos. Aišku, vienoms kalbėti sunkiau, kitoms lengviau, tačiau grupėje mūsų niekas nieko neverčia. Aš dėl savo vaiko gal ir prarasiu draugų, – laikas parodys, ar jie tikri, bet atradau naujų.“

Apie grupę žiniasklaidoje

Anton Karyuk piešinio fragmentas (visos teisės saugomos).

Kontaktai

Grupės susitikimai vyksta virtualiai. Prieš prisijungiant prie grupės norintys joje dalyvauti artimieji kviečiami susitikti individualiai.

Registruotis galite rašydami el. p. mamosuzlgbtq@gmail.com. Taip pat galite rašyti, jeigu turite klausimų ar norite pasidalinti savo mintimis dėl grupės veiklos. Dėl individualios pagalbos galima kreiptis el. p. parama@isgirsti.lt.