Naglis (1996–1997)

1996, Nr. 19

„Būtų labai įdomu paskaityti ir apie lesbietes.“

Skaitytojų laiškai, spaudos ir įvykių apžvalga, AIDS ir menas, ese, Ridas Viskauskas, amžius, puslapiai rusų kalba, skelbimai.

„Esu biseksualė. Dažnai skaitau Jūsų laikraštį. Labai gaila, kad jis skirtas tik gėjams. Būtų labai įdomu paskaityti ir apie lesbietes. Aš turiu nemažai draugių, kurios žino apie mano seksualinę orientaciją ir joms yra visiškai tas pats, kokia esu. Po to, kai mano draugės ir draugai sužinojo tiesą apie mane, aš supratau, kas yra tikri draugai.

Renata iš Vilniaus“

1996, Nr. 20

„Tai ko bijoti to paprasčiausio žodžio ir teisingo pavadinimo „leidinys pederastams“?“

Spaudos ir aktualijų apžvalga, horoskopai, Freddie Mercury, apsakymas, analinis seksas, puslapiai rusų kalba, skelbimai.

„Aš nustojau vaidinti kaprizingą išpuikėlį: apsikabinę nuėjome į virtuvę. Atsisėdau už lūžtančio nuo delikatesų stiklinio stalo. Jis išpilstė braškių pieną į puodelius su mėlynėmis. Patylėjęs ir kažką mąstydamas, staiga šliukštelėjo sau ant nuogos krūtinės grietinėlę ir dar pridėjo imbierinių ledų… Po to privertė mane švariai nulaižyti visą šią saldybę… Aš jam nesipriešinau.

– O dabar paduok man jautienos žlėgtainį,– įsakė Edis.“

1996, Nr. 21

„Reikia rodyti vyrų genitalijas, sueities pozas.“

Moksleivių lytinis gyvenimas ir požiūris į homoseksualumą, iš „Naglio“ istorijos, homofobija, skaitytojų laiškai ir komentarai, pedofilija, apsakymas, puslapiai rusų kalba, skelbimai.

„Naglyje“ reikia daugiau nuotraukų, o ne piešinių. Nuotraukos sukelia emocijas. Trūksta apsakymų. Būtų gerai, kad skaitytojai aprašytų savo pergyvenimus, draugystę, savo meilę, savo skausmą. Reikia rodyti vyrų genitalijas, sueities pozas. Trūksta informacijos: gyvenu Utenoje ir, būdamas Vilniuje, norėčiau nueiti į gėjų diskoteką, tačiau nežinau, kur ji vyksta. Kaune irgi yra kavinė prie Karo muziejaus, bet kaip ją surasti?

Ričardas G. iš Utenos“

1997, Nr. 22

„LIETUVA BE SARGIO – LIETUVA BE ATEITIES.“

Spaudos ir įvykių apžvalga, Vaiva Eringytė, Sargio šventė, testas apie baimę, AIDS, saugus seksas, anketa, apsakymai, anekdotai, angliškas puslapis, skelbimai.

„LIETUVA BE SARGIO – LIETUVA BE ATEITIES, SVEIKA LIETUVA – TAI RODA PLIUS VISOS ŠALIES PREZERVATIZIACIJA, GERAS SARGIS – ARČIAU KŪNO, NE TOKS SARGIS BAISUS, KAIP JĮ PAIŠO, SEPTYNIS KARTUS PASVARSTYK, BET VIENĄ KARTĄ UŽSIMAUK, TURĖK ŠIMTĄ DRAUGŲ, BET TURĖK IR ŠIMTĄ SARGIŲ, TURI SARGĮ – ŽINAI KELIĄ.“