AIDS kronika (1991)

1991, Nr. 9

Devintasis numeris

Nauja banga. AIDS ir įstatymų leidyba. Homoseksualių žmonių pažinčių klubas. Klausimai ir atsakymai. Pramogos.

„Lietuvos Respublikos Prokuratūrai. Mūsų laikraštis eksperimento tvarka buvo pradėjęs spausdinti homoseksualių žmonių pažinčių skelbimus (iš viso buvo išspausdinti du skelbimai. Kadangi oficialiai homoseksualizmas Lietuvoje kol kas draudžiamas, o šie laikraščio veiksmai nagrinėjami teisėsaugos organuose, įsipareigojame iki atitinkamų LR BK straipsnių pakeitimo ar panaikinimo panašaus pobūdžio skelbimų nespausdinti (apie tai oficialiai pranešant „AIDS kronikos“ laikraštyje). Be to, informuojame, jog prieš pradėdami spausdinti šiuos skelbimus, laikraštyje oficialiai pranešėme ir iš kompetentingų organizacijų jokio įspėjimo negavome.“

1991, Nr. 10

Dešimtasis numeris

1991 m. sausio 13 d.

1991, Nr. 11

Vienuoliktasis numeris

Parengiamoji „Baltic AIDS union“ konferencija. Pasaulio naujienos. ŽIV/AIDS pandemija tarp moterų ir vaikų. AIDS plitimas ir prognozės.

1991, Nr. 12

Dvyliktasis numeris

Sveikatos apsaugos įstatymo projektas. Pasakojimas. Laiškai. Homoseksualistai Sovietų Sąjungoje.

1991, Nr. 13

Tryliktasis numeris

Pasaulio naujienos ir statistika. Apie homoseksualizmą. Lietuvos AIDS profilaktikos centras.

1991, Nr. 14

Keturioliktasis numeris

JAV. Narkotikai ir AIDS Lenkijoje. Andrius Mamomtovas apie JAV. Laiškai. Homoseksualistai Sovietų Sąjungoje.

1991, Nr. 15

Penkioliktasis numeris

Pasaulyje. Interviu su lesbiete, užsiiminėjančia seksu už atlygį. Mintys po 11-tojo tarptautinio darbinio pasitarimo „AIDS ir kitų lytiniu keliu plintančių ligų profilaktika“. Nerijus Pečiūra („Atsuktuvas“). Laiškai.

„Vakarų pasaulis stulbina mus savo tolerancija seksualinėms mažumoms: steigiamos specializuotos sekso parduotuvės, ruošiama atitinkama videoprodukcija, spausdinami žurnalai. Bet, turbūt, visus aplenkia Danija: neseniai priimtas įstatymas, leidžiantis tuoktis vyrui su vyru, moteriai su moterimi. Ir, žinoma, norinčių atsiranda. Na, o kokios gi vestuvės be vestuvinių rūbų! Štai keletas pavyzdėlių iš katalogo…“ (Aukščiau.)

1991, Nr. 16

Šešioliktasis numeris

Pasaulyje. Mintys po 11-tojo tarptautinio darbinio pasitarimo „AIDS ir kitų lytiniu keliu plintančių ligų profilaktika“. Epidemiologinė situacija Lietuvoje. Pirmasis Europos prostitučių kongresas. Prieš abortus. Pasakojimas iš JAV. Vaistai nuo AIDS. Laiškai.

„Gays of Lithuania, unite! Fight for acceptance, respect, and equality with all other good people. Best regards from an American „colleague“. Sudieu! Dan Schluter“

1991, Nr. 17

Septynioliktasis numeris

Pasaulyje. Lietuvos AIDS profilaktikos centro istorija. ŽIV diagnostika Lietuvoje. Laiškai. Prieš abortus. Pokalbis su grožio konkurso dalyvėmis. Pokalbis su žurnalistais iš Švedijos. Laiškai. Simpoziumas Suomijoje. Pirmosios aukos (Latvija). Rajanas Vaitas. Vaistai nuo AIDS.

1991, Nr. 19

Devynioliktasis numeris

Pasaulinė AIDS diena. Lietuvos AIDS profilaktikos centro istorija. Pirmasis Europos prostitučių kongresas. Pasaulyje. Raudonasis kryžius, visuomenė ir AIDS. Tarptautrinis seminaras Taline. Baltijos šalių imunologų asociacija. Pokalbis apie abortus. Prieš abortus. ŽIV ir AIDS ABC. Vokietijos studentų tyrimas. Homoseksualistų konferencija Hamburge. Homoseksualistų ir lesbiečių informacijos centro kūrimas, Arūno Vainausko mintys. Užsienio statistika. Narkotikai. Prezervatyvai.

„Mes turime išaiškinti visuomenei (tai mano, kaip žurnalisto, tiesioginė pareiga), kas yra homoseksualizmas. Tai nėra „berniukų medžioklė“, pažintys tualete, prievartavimas bei tvirkinimai. Mūsų visuomenės nuomone, homoseksualistas – tai tik šlykštus nusikaltėlis.“